oferta dla klientów biznesowych

Jeżeli chcecie Państwo zorganizować konferencję, jubileusz , wręczenie nagród lub inne wydarzenie w siedzibie własnej to my jesteśmy firmą, która z chęcią zadba o kulinarną część tego przedsięwzięcia. Zadbamy o wszystko, począwszy od ułożenie indywidualnego menu, a na dekoracjach skończywsz. Jeśli jednak nie mają Państwo odpowiednich warunków lub nie chcą przyjęcia w siedzibie firmy to zapraszamy do nas. Organizujemy wszelkie eventy na każdy budżet: team lunche, kolacje okolicznościowe, itd.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy dla również specjalną ofertę - lunch dla firm z dostawą do biura, fabryki, itd. Proponujemy Państwu dostarczanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków do siedziby Waszej firmy. Wszystkie dania przygotowywane są na bazie produktów sezonowych najwyższej jakości, co gwarantuje świeżość i intensywność smaku naszych dań. Opracowane kompozycje ziół i przypraw o właściwościach zdrowotnych wzbogacają aromat naszych potraw. Posiłki dostarczać możemy w jednorazowych opakowaniach, jak również, w trosce o ekologię, termosach wielorazowego użytku. Ceny obiadów zaczynają się już od 12zł/osoba.

Po więcej szczegółów prosimy o kontakt mailowy pod adresem catering@el-pao.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48 783 987 838.